ТАНГА КОСТУМ ЗА КАПЕЊЕ И ПЕСОК НА ЗАДНИКОТ!(ФОТО) По роденденската забава Јелена Карлеуша повторно замина на одмор

24 август, 2020
Jelena-Karleusa

Јелена Карлеуша не се грижи за состојбата на музичката индустрија за време на пандемијата на корона вирусот – бидејќи не настапува, одлучи да го искористи максимумот од своето време и повторно да замине на годишен одмор со ќерките Ника и Атина.

Пејачката повторно ја одбра Турција, а веднаш штом пристигна, ги „почести“ фановите со неколку провокативни слики од плажа.

“I can… But I Won’t. Laziness and Glory”, напишала пејачката во описот на сликата на која лежи на песок во тенок тигрест костум за капење и го свртела прекрасниот задник кон објективот.

Не знаеме што сѐ може Карлеуша, но нема, но ако се однесува на пеењето – што се однесува до нас, слободно нека продолжи да биде мрзлива и да лежи на море некое време, ќе дојде време и за пеење.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris