Taтко се развел заради поранешно момче на ЌЕРКА МУ, сега со него очекува БЕБЕ! (ФОТО)

31 август, 2020
таткоСемејните односи се секогаш малку комплицирани. Некои помали, некои повеќе.

Но, во случајот со 50-годишната Британка Бериа Друтиа-Барло, не сме сигурни како да ги карактеризираме.

Имено, еден од првите геј-татковци во Велика Британија неодамна се ангажираше на неговата скапа јахта додека беше на Хвар.

И тоа не би било толку чудно ако не му веруваше на Скот Хачинсон, кој, патем, е поранешно момче на неговата ќерка, а тој е 25 години помлад од него.

View this post on Instagram

Guess what happened last night x

A post shared by Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie) on

Во случај да помислите дека има раздор во нивното семејство и дека ќерката може да биде лута затоа што нејзиниот татко го киднапирал нејзиното момче – не сте во право.

Веќе некое време летуваат на Хвар. Бери дури дал интервју за локалните медиуми, а штом објавил видео за романтичната веридба која ја подготвил за својот сакан, како и скапоцениот прстен што му го купил, светските медиуми започнаа да зујат за настаните во ова светски познато семејство.

View this post on Instagram

My everything x

A post shared by Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie) on


На прославите не присуствуваа само двајцата. На Берија и неговиот вереник Скот им се придружи ќерката на Берија, и поранешната девојка на Скот, Сафрон. Вечерта ја одбележаа со гламурозни фустани, скапи пијалоци и споделени фотографии.

Во описот на колажот што го направи и го објави на Инстаграм, а во кој се вклучени него, неговата ќерка, нејзиното поранешно момче и неговиот сегашен свршеник, Бери ја напиша пораката „Моето сè“, сакајќи да им каже на сите колку значат тие двајца за него.

View this post on Instagram

Such a good time had by all x

A post shared by Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie) on

Шафран, очигледно, не е најмалку лута и на прво место е среќата на нејзиниот татко (и нејзиното поранешно момче) и таа е среќна што позира и се фотографира со своето поранешно момче, односно идниот очув.

Патем, овој пар (Бери и Скот, а не Шафрон и Скот) чекаат бебе, а милионерот гордо го објави на својот Инстаграм профил во форма на ултразвучни фотографии и опис: „Со нетрпение чекам да ја запознаам оваа девојка“.

Ова, се разбира, не е првпат медиумите да пишуваат за Берија, за животот на неговото и на неговото семејство, а тие ги нарекуваат и Геј Кардашијанс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris