„ТОЈ НИКОГАШ НЕ БИЛ ВО КРЕВЕТ СО НЕА…“ Еминем се плаши од новата книга на Мараја Кери – и засрамувачките пикантерии

24 август, 2020
unnamed

Само шест месеци љубовна врска беше доволна да се зборува многу за неа.

foto: Profimedia

Мараја Кери и Еминем беа заедно во 2001 година, и иако никогаш нема среќен крај, во случајот на популарната двојка, врската заврши многу бурно. Познатиот рапер, текстописец и продуцент откри, не толку убави, детали за пејачката во песната „The Warning“.

Дали книгата на Мараја Кери е возвратен удар кон нејзиниот поранешен партнер?

Популарната пејачка веќе подолго време пишува книга за нејзиниот живот, која ќе се вика „The Meaning of Mariah Carey“, а странските медиуми пишуваат дека Еминем стравува дека неговата поранешна девојка ќе открие детали за неговиот сексуален живот.

Оваа информација ја потврди и пријателката на пејачката Да Брат.

„Тој никогаш не бил во кревет со неа. Не беше способен за сексуален однос. Тој секогаш беше премногу возбуден за да се случи односот. Имаа многу токсичен однос “, рече таа, додавајќи:

„Еминем е свесен дека Марија ќе ги изнесе лошите работи за него. Тој секогаш беше несигурен во севе кога станува збор за љубовта. Мараја го знае тоа и сигурно е дека ќе објави колку е себичен љубовнил “, рече пријателката на Мараја.

Да потсетиме, Мараја сними видео запис за песната „Obsessed“, а вака гласеа стиховите во кои му се обрати на Еминем, кој исто така неколку пати ја спомна во негативен контекст:

„Зошто си толку опседнат со мене?

Би сакала да знаев зошто лажеш, ако сме биле заедно

Кога сите знаат и јасно е дека се палиш на мене?

О, конечно се најде некоја што не можеш да ја импресионираш,

И да беше последниот човек на Земјата, немаше да го добиеш она што го сакаше “.

escort - Korsan taksi