Уметност од трансформации: Може да биде Мадона, Анџелина Џоли, Меколи Калкин…

11 август, 20200
kjm


Алексис Стоун е светски познат британски уметник, кој верно го следат на Инстаграм од нешто повеќе од 880.000 обожаватели. Тој продолжува да привлекува внимание со своите уметнички вештини, и како не би привлекувал кога неговите трансформации во познати sвезди оставаат без зборови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi