Вилијам и Кејт ги земаа децата и го напуштија кралскиот дворец: Еве каде ќе престојуваат! (ФОТО)

3 август, 2020
kejt i vilijam

Омилена летна дестинација на идниот крал и неговата сопруга

Принцот Вилијам и војвотката Кејт Мидлтон ги спакуваа своите куфери и ги однесоа своите три деца на нивната вообичаена дестинација за одмор – Островот Сили на југозападниот брег на Корнвол.

<p>Omiljena letnja destinacija budućeg kralja i njegove supruge</p>

Времето за одмор дојде во вистинско време – токму кога се повеќе и повеќе се пишува за книга што ќе открие сè за односот меѓу популарните парови, Кејт и Вилијам и Меган Маркл и принцот Хари.

<p>Omiljena letnja destinacija budućeg kralja i njegove supruge</p>

Поради овие околности, но и поради намалениот број на јавни настапи како резултат на пандемијата на коронарна вирус, која сè уште не стивнува, Кејт и Вилијам имаат можност да уживаат во одморот подолго од вообичаеното.

Во галеријата погледнете ја омилената летна дестинација на идниот крал и неговата сопруга!

<p>Omiljena letnja destinacija budućeg kralja i njegove supruge</p>

<p>Omiljena letnja destinacija budućeg kralja i njegove supruge</p>

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris