Вистинска сензација на интернет: Оваа девојка со гласот го воодушеви и Новак Џоковиќ

9 август, 20200
вб


Ксенија Грбушиќ (24) ги освои срцата на многу корисници на Инстаграм кога редовно објавуваше кавери на познати уметници на својот профил за време на вонредната состојба. Оваа мултиталентирана девојка, покрај тоа што убаво пее, свири и гитара и пијано.


Имено, младата пејачка има повеќе од 58 000 следбеници на оваа социјална мрежа, а меѓу нив е и најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ, но и Милица Павловиќ, Едита Арадиновиќ, Слоба Радановиќ и други.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris