ВЛЕГУВА ЗАЕДНО СО ДЕВОЈКАТА ВО „ZADRUGA 4“ ? Погледнете како изгледа НЕГОВАТА ЉУБОВ: Оваа бринета го УКРАДЕ НЕГОВОТО СРЦЕ!

16 август, 2020
280264_zoki_f

Зоран Шумадинац може да биде на имотот во Шимановци од септември годинава. Да потсетиме, Зоки се здоби со популарност појавувајќи се на емисиите како бел волшебник, но и како пејач на песната „Autotjun“ која стана општ хит на Интернет.

Шумадинац учествуваше и во третата сезона на „Zadrugа“, а по шпекулациите дека ќе влезе во четвртата сезона, тој остана мистериозен.

  • Не можам да ви кажам дали влегувам во шоуто, но сè е можно. Ако тоа се случи, мојата љубов Ивана Радиќ ќе биде до мене – рече Зоран.

Можете да видите како изгледа таа во галеријата што следи:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris