Жената на најзгодниот маж ги извади силиконите и доби торта која ги насмеа сите

20 јуни, 20200
c6723976-61ce-4255-b988-20bca64e0359

Моделот и сопругата на Џон Леџенд, Криси Тејген неодамна ги отстрани импланти теод градите, а нејзините пријатели решија да се пошегуваат и подготвија посебно изненадување за неа. Таа објавила фотографија од изненадување на својот Инстастори, прикажувајќи торба во облик на гробница во која се поставени импланти на Криси.

„Одморете се во мир. 2006-2020“, се вели на тортата.

Манекенката призна дека со месеци размислувала да ја направи операцијата, сè додека конечно не донела одлука и го сторила тоа.

„Кога имате бебиња и градите се полнат со млеко, станува непријатно“, рече таа за „Glamour UK “.

„Сакам конечно да го закопчам фустанот до крај и да спијам на стомакот“, додаде таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris