Златан Ибрахимовиќ ја изневери својата невенчана сопруга! Сите многу добро ја знаете фаталната девојка

20 август, 2020
ibra

„Како мислите жени? Јас сакам само една жена “, рече Златан Ибрахимовиќ, фудбалска ѕвезда која моментално игра во италијанскиот А.Ц. Милан. Но, изгледа дека тоа не е баш така. Иако во последниве денови се зборуваше многу за продолжување на неговата кариера, вниманието го привлече неговиот приватен живот. Имено, Италијанците веќе неколку дена зборуваат за неговата наводна прељуба. Тврдат дека ја изневерувал својата невенчана сопруга Хелена Сегер, со која е веќе 18 години, и тоа со спортската новинарка Дилета Леота.

Наводно, сето тоа се случило во Сардинија, каде Дилета славеше роденден. Италијанските медиуми пишуваат дека Златан бил на тој остров, кој се придружил на нејзината прослава, откако неговата партнерка Елена и синовите, 13-годишниот Максимилијан и 12-годишниот Винсент, ги испратил во хотелот каде што престојувале.

Патем, ова не била првата средба за наводните прељубници. Ова лето, среде пандемија на коронавирус, тие заедно снимија реклама за апликација за вежбање. Очигледно, тогаш тогаш се појавила првата искра меѓу нив, што според локалните медиуми, и самиот Златан му го потврдил ова на близок пријател.

View this post on Instagram

-3 ⚽️⚽️⚽️😜

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris