62,5 милиони следбеници се восхитуваат на нејзините уредни фотографии на Instagram, но никој во јавноста не ја препознава ваква!

11 јануари, 2021
gigigi

Џиџи Хадид е на прошетка низ Њујорк и скоро никој не можеше да препознае, но папараците кои ја следат секој чекор откако стана мајка не успеаја да ја промовираат.

Американката Џиџи Хадид е една од оние модели кои сите модни дизајнери се борат да ги носат на своите ревии, а на Инстаграм ја следат дури 62,5 милиони луѓе кои се воодушевуваат од нејзината убавина и главно од гламурозните и уредни изданија, како што објавува на таа популарна социјална мрежа.

Меѓутоа, ако едната од нив ја сретнеше 25-годишната Џиџи на прошетка со ќерката што ја роди пред неколку месеци, ќе беше тешко да ја препознаете, како што беше деновиве во Њујорк.

Но, тоа им успеа на папараците кои ја фатија Џиџи како тргнуваше на ручек со пријателка, во комбинација во која скоро никој не беше во можност да ја препознае. Џиџи се камуфлираше под четкана кожна капа, палто од твид и очила за сонце што не ги соблекуваше додека ручаше во еден од рестораните, за да можат што помалку луѓе да ја забележат.

Убавата манекенка како да ужива во мајчинството откако доби ќерка со нејзиниот партнер и музичар Зејн Малик.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber