Актерката повеќе не сака да снима секс сцени во филмови кои ги режираат мажи

24 јануари, 2021
https___www.biography.com_.image_MTQyMDAyMDM3MDU0MjUyNzQw_keira-knightley_gettyimages-462189176jpg

Кеира  Книтли откри зошто одбива да снима секс сцени во филмови во режија на машки режисери.

Актерката претходно изјави дека почнала да избегнува голотија на екранот откако родила две деца, а сега вели дека не сака да снима сексуални сцени во режија на мажи.

„Не ми се допаѓаат машките погледи за време на снимањето. Ако работам приказна во која се зборува за мајчинството и прифаќањето на телото по породувањето, таа ќе треба да ја режира жена”, рече Кеира.

epa07379290 British actress Keira Knightley arrives for the World Premiere of ‘The Aftermath’ at Picturehouse Central in London, Britain, 18 February 2019. The film is released in the UK on 01 March 2019 and on 15 March 2019 in the US. EPA-EFE/VICKIE FLORES

„Не сакам да бидат оние ужасни секс сцени каде сите се нервозни и сите негодуваат. Не ми е гајле за тоа”, рече 35-годишната актерка.

“Не бегам од фактот дека овие сцени се потребни во некои филмови. Така, можете да користите некој друг, а моето тело по две раѓања не е исто и само би сакала да не стојам гола пред група мажи”, заклучи актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber