Актерот открива СТРАШНИ ПОСЛЕДИЦИ НА КОРОНА ВИРУСОТ: Вакцинирајте се, сигурно не сакате НЕФУНКЦИОНАЛЕН СЕКСУАЛЕН ОРГАН!

4 јануари, 2021
glumex

Татко на четири деца вели дека најнепријатниот дел од болеста за него било тоа што вирусот му оневозможил да добие ерекција и го лишил од сексуалниот нагон.
Актерот и комичар им порача на луѓето да се вакцинираат против коронавирус ако можат. Тој тврди дека е подобро отколку да се зарази со вирусот, за кој вели дека му оставиле неочекувани последици – еректилна дисфункција.

Мајкл Блексон, 48-годишен актер и комичар со африкански корени, откри за ТМЗ како го преболел коронавирусот – и вели дека тоа воопшто не било пријатно. Сега ги охрабрува луѓето да се вакцинираат за да не ја доживеат неговата судбина со „короната и слабите гениталии“.

  • Тоа е еден од симптомите за кој не слушате многу, но не сакате да го доживеете – рече тој, а исто така призна дека доживеал фекална инконтиненција.

Патем, истражувањето објавено минатиот месец покажа дека пациентите со корона можат да имаат долгорочни проблеми со ерекцијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris