Беше ЕДИНСТВЕНА која тој и ја претстави на јавноста по разводот: Уште еден СЛАВЕН АКТЕРСКИ ПАР стави крај на љубовта

26 септември, 2021
324575_tom-kruz-i-hejli-atvel-profimedia0620765528_ff

Актерската двојка беше неразделна од првиот ден на снимањето на заедничкиот филм, но одлучија да стават крај на нивната романса.

Познатиот актер Том Круз (59) ја прекина емотивната врска со својата помлада колешка Хејли Атвел.

Тие двајца се неразделни уште од првиот ден на снимањето на продолжението на „Невозможна мисија“, а за нивната врска се дозна во декември 2020 година.

– Заедно поминаа низ интензивен период на снимања. Одлично се сложуваат, но одлучија да останат само пријатели. Том има премногу обврски и патува цело време. Тоа е една од причините зошто тие не функционираа – рекол извор близок до актерот за „The Sun“.

Бидејќи снимањето на филмот „Невозможна мисија 7“ не е целосно завршено, Хејли и Том ќе ја продолжат соработката.

Дваесет години помладата Хејли беше првата девојка која Круз и ја претстави на јавноста по разводот со Кејти Холмс во 2012 година, со која ја има ќерката Сури.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris