БИЈОНСЕ ЦЕЛА ВО СОЛЗИ Го застрелаа во неговиот дом

30 јануари, 2021
Screenshot-from-2021-01-29-20-50-53

Пријател и обожавател на раперот Кардоне од Сан Антонио, со вистинско име Мартел Деруен, е во шок бидејќи Мартел бил брутално убиен во неговиот дом. Таа беше исто така уништена како една од најпопуларните музичари на денешницата, Бијонсе, на кого Мартел и беше братучед.

„Таа беше целосно скршена кога слушна што се случило. Целото семејство е во шок и е надвор од нивните умови “, изјави извор за американските медиуми.

Имено, 35-годишниот рапер починал како резултат на пукањето, иако мотивот сè уште не е познат. Во вторникот полицијата го пронајде Мартел од повик на жена која рекла дека не се чула со него со денови. Осомничен е 21-годишниот музичар Саша Скаре, кој објави албум во април. Музичарот е на проба од јануари минатата година, откако беше прогласен за виновен за напад со смртоносно оружје.

Кардоне беше познат во својата област како братучед на Бијонсе, но во последните години тој повеќе не го носеше само тој епитет затоа што се разликуваше по сопствените музички успеси. Според неговите пријатели, тој не сакал да го поврзуваат со оваа музичка дива затоа што сакал да стекне популарност преку сопствената креација.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber