ЦЕЛИОТ СВЕТ ЗБОРУВА ЗА „НОВОТО ЛИЦЕ“ НА НЕКОГАШ НЕОДОЛИВИОТ ГЛУМЕЦ: Дали се во прашање вишок килограми или претерување со ботокс?

19 октомври, 2021
image_2021-10-19_111504

Кога ја сними серијата „High School Musical“ пред 15 години, Зак Ефрон целосно ги замагли умовите на фановите ширум светот. Со сините очи, тој тинејџер ги освои срцата на девојчињата и стана планетарно популарен.

Денес, додека го слави својот 34 -ти роденден, Зак многу се промени. И не, не мислиме на природната промена во физичкиот изглед што се јавува со возраста, туку на неприродните промени во неговото лице што многу ги шокираат неговите обожаватели.

zac efron

Говорејќи на доделувањето на наградите „EarthShot“, чиј домаќин беше принцот Вилијам од Кралската фондација, Ефрон зборуваше за климатските промени и опасностите од промените, но тoj се најдe во центарот на вниманието на јавноста поради изобличеното лице, со што се повеќе луѓе се сомневаат дека Зак поминал низ третмани со Ботокс.

„Одбивам да верувам дека ова е Зак Ефрон“, „Сигурно бил на ботокс“, „Само што го видов ова и буквално плачам. Те молам, Зак, кажи ми дека сето ова е кошмар ‘,’ Зак исчезна и се обидоа да го заменат, но немаа средства, па најдоа лоша копија за него ‘, напишаа шокирани фанови на социјалните мрежи.

zac efron

На Твитер, фановите буквално полудеа и правеа споредби со неговото лице пред неколку години и сега.

Иако Ефрон никогаш не зборуваше за одење под нож, корисниците на социјалните мрежи заклучија дека Зак ставил ботокс во устата, но и во вилицата, што целосно го искривило неговото лице.

Сепак, неговите најверни обожаватели и пријатели коментираат дека Зак се уште изгледа одлично и тежи само неколку килограми повеќе, што актерот ги „стекна“ поради новата улога.

Погледнете ја нашата фото галерија и проценете сами дали Зак Ефрон се предозирал со ботокс или навистина има вишок килограми:

 zac efron (1) - Profimedia
 zac efron (3)
 zac efron (4) - Profimedia
 zac efron (5) - Profimedia
 zac efron (6)
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris