Дали Меган и Хари се враќаат? Наскоро преговори со кралицата!

3 јануари, 2021
меган

Наскоро ќе помине една година откако принцот Хари и Меган Маркл официјално го напуштија кралството и најавија заминување од британската монархија. Живееа во Канада изминатата година, а потоа се преселија во Калифорнија каде најдоа засолниште и дом со малиот Арчи.

Сепак, Хари и Меган сè уште не ги реализираа сите свои планови и ја завршија спогодбата со кралството. Затоа се очекува во јануари да преговараат со семејството на принцот, предводено од кралицата Елизабета. Останува да се види по преговорите дали ќе ги напуштат своите титули војвода од Сасекс, кои работни места ќе се „осмелат“, дали ќе останат во трајна сопственост на нивната хуманитарна организација што ја започнале и како ќе го продолжат животот далеку од кралството.

Првиот состанок треба да се одржи на виртуелен начин, а сè уште не е познато кој ќе присуствува на него.

Принцот Хари наводно планирал да патува во Велика Британија по празниците, но поради строгите мерки и забрани за влез во земјата поради новиот вид на вирусот Ковид-19, неговото патување беше одложено за некое време.

Извори блиски до парот откриваат дека и Хари и Меган тајно се надеваат дека хуманитарните организации за кои се одговорни ќе останат активни и дека ќе имаат можност да се справат со нив во иднина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber