Џулија Робертс го замоли Метју Пери да и напише семинарска за квантна физика: И тогаш тие се заљубија

31 јануари, 2021
880583_slsk9lmahr0cdovl29jzg4uzxuvaw1hz2vzl3b1bhnjbxmvwkdjn01eqv8vntg3odm1zgnimgiwmja1mzcym2fkowzinmizowzmodauanblz5gtas0cngcbaae_ff

Се случи во 1995 година, кога Џулија Робертс беше гостинка во серијата Пријатели.

За да ја убеди Џулија Робертс да се појави во Пријатели, Метју Пери, познат по улогата на Чендлер Бинг, мораше да и напише семинарска работа за квантната физика.

„Метју ја замоли Џулија да се појави во серијата“, сподели непознати детали продуцентот Кевин Брајт.

„Таа ми одговори:„ Напиши ми труд за квантната физика и јас ќе го сторам тоа. “Метју го напиша трудот и го испрати со факс следниот ден“.

Имаше многу флерт. Таа го задеваше во смисла: „Зошто би излегла со тебе?“ И сите во собата на писателите му помогнаа да излезе со одговор на ова нејзино прашање. Победи “, додаде еден од писателите на популарната серија.

Сценаристот Џеф Астроф се потсети на овие моменти:

„Се сеќавам дека стоев со неа на страна, а таа постојано велеше:„ Чендлер е толку смешен! “И јас бев расположен, го напишав секој збор! “На самото место, тие наскоро почнаа да се забавуваат“.

Метју и Џулија беа во врска од 1995 до 1996 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris