„Фацата“ од Сексот и градот умира во новата сезона?

15 јануари, 2021
kiki

Светот со нетрпение ја очекуваше веста за продолжението на снимањето на популарната серија „Сексот и градот“, но обожавателите сега се загрижени од шпекулациите дека легендарниот „Big“, момчето на Кари кој го игра 66-годишниот впечатлив Крис Нот, може да умре во новата, седма сезона.

Дискусија за ова имаше меѓу обожавателите на социјалните мрежи, а нивната теорија ја објави самата Сара Џесика Паркер, која во серијата ја играше колумнистката Кери.

Шпекулациите за смртта на „ Big “започнаа пред неколку години, откако водителот на подкаст „Оригинс“, Џејмс Ендру Милер изјави дека „ Big “ првично требало да умре во предложеното трето продолжение на „Сексот и градот“. Иако самиот Крис Нот подоцна ја демантираше приказната, велејќи дека неговиот лик не требаше да биде убиен, откако Сара неодамна објави тизер за седмата сезона на Инстаграм, фановите започнаа да се грижат за судбината на „ Big “ во нови епизоди.

Ова е лудо. Моите омилени девојки ќе се вратат. Но, почекајте, што е со „ Big “? ’, Напиша фан, а Сара Џесика Паркер одговори: Чекај и види. Но, корисниците на Твитер продолжија да изнесуваат разни теории за судбината на љубовната приказна помеѓу Кери и „ Big “. ‘Толку многу шпекулации! Дали „ Big “е мртов ? А Саманта? ’,„ Ако „ Big “е мртов или тие и Кери се разведени, јас само ќе се преправам дека серијата никогаш не се случила “, напишаа меѓу другото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber