И не му веруваа: Раперот вгради дијамант на челото ФОТО

6 февруари, 2021
861046203601cfeb2a7814265078353_v4_big

Тој неодамна на своите следбеници на својот профил на Твитер им соопшти дека штеди неколку години за дијамант чија цена е околу 24 милиони долари.

Како што објасни, дури и да го продаде целиот свој имот, тој не би можел да го купи одеднаш.


Тој објави фотографија на која напиша „Време е“, најавувајќи дека навистина ќе го стави во челото.

Многумина, на социјалните мрежи, се сомневаа дека навистина ќе го сторат тоа, но се чини дека раперот го одржа својот збор, како што можете да видите на фотографијата подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber