Изгледа сосема поинаку: Џеј Ло додека ја бришеше целата шминка направи еден непромислен потег кој откри скоро се!

5 јануари, 2021
maluma-dzenifer-830x0


Светската sвезда објави ново видео кое привлече внимание


Пејачката и актерка Џенифер Лопез нашироко го рекламира својот бренд за козметика, а во новото видео покажа како ја отстранува целата шминка.

На видеото кое трае 7:25 минути, Џеј Ло е комплетно нашминкана во бањарка.

Како одминуваше времето, таа ја отстрануваше шминката чекор по чекор, за на крај да остане без неа.

Сепак, за време на процесот, таа направи еден непромислен потег, и речиси ги покажа голите гради.


Непромислениот потег на Џеј Ло можете да го видите на 6:54 минута од снимката:


Инаку, Џенифер Лопез покажа дека води здрав живот, а објави и фотографија од теретана:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber