Сопругот ја пронашол сликата на неговата сопруга стара 20 години, а потоа се скаменил кога го забележал овој детал…

5 јануари, 2021
135750659_2830241120583430_5380992932800610390_n

Огромна сличност или судбина?!

Тие се венчаа во 2011 година и не ни знаеја дека завршија на истата слика пред 20 години.

Човек по име Је од Кина пронашол фотографија од неговата сопруга во семејниот албум, направена во 2000 година кога таа го посети плоштадот на четврти мај во крајбрежниот град Џингдао.

“Кога ја видов фотографијата, се изненадив и имав трнење по целото тело. Тоа беше мојата поза за фотосесијата”, изјави за “Sina News” сопругот кој доживеа огромно изненадување кога се виде себеси на сликата. Тој беше на Плоштадот на четврти мај истиот ден, фотографирајќи само од друг агол.

Je и неговата сопруга Ксуе се запознаа во 2011 година во Ченгду, кога се родија меѓусебните симпатии. Тие добија близнаци во бракот, а учењето за нивната случајна средба е како доказ дека нивната врска не е случајност.

Веста за парот од Кина беше објавена во 2018 година, а читателите честопати се враќаат во неа во потрага по необични љубовни приказни

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris