Тие повеќе не се заедно? Последниот потег на раперот тоа го потврди!

5 јануари, 2021
profimedia-0478954278

За нив нема спас…
Сите се сеќаваат како американскиот рапер, 43-годишниот Канје Вест, емотивно се распадна на сопствената кампања додека се кандидираше за претседател на САД и во солзи откри како Ким и тој прво сакале да го абортираат своето прво дете, седумгодишната ќерка Норт, а потоа и Твитер упати низа други обвинувања и критики кон неговата сопруга, но и неговата свекрва, мајката на Ким, Крис Џенер.

Иако поминаа неколку месеци од неговото јавно „раскинување“, се чини дека времето не и помогна на 40-годишната убавица да ги преболи повредите и предавството. Нема спас за нивниот брак, а последниот потег на Канје само го забрза распадот на бракот.

Имено, по испадите на Канје, Ким и тој започнаа да живеат одделно. Поголемиот дел од времето го поминала во Лос Анџелес со нивните деца, ќерките Норт и двегодишната Чикаго и синовите, петгодишниот Сент и едногодишниот Псалм и тој на неговиот ранч во Вајоминг. Близок извор на идните сопружници наскоро открил дека раперот нема намера да се врати во Лос Анџелес и да живее под истиот покрив со семејството.

‘Тој нема намера да се врати во ЛА толку брзо, особено не трајно и Ким се согласува. Канје одвои време и простор да работи на себе и да помине многу време на ранчот во Вајоминг, каде се чувствува најдобро“, рекол изворот кој верува дека музичарот ја заверил судбината на нивниот брак, во кој тие склучија пред повеќе од шест години.

‘Не се чини дека Ким ќе поднесе барање за развод, барем не наскоро. Тие живеат одвоено скоро три месеци. Тие се слушаат секој ден, но обајцата мислат дека е подобро да не живеат под ист покрив’ , открил тогаш извор близок до нив. Тој рече дека на парот не и помогнало тоа што по скандалот заминаа на одмор сами без деца со цел да се смират.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris