Кание го комплетира студискиот албум посветен на разводот, Ким го моли во песни да го почитува семејството

13 јануари, 2021
pxl-pa-090519-24549714

Раперот Кание Вест (43) и ријалити sвездата Ким Кардашијан (40) го шокираа светот пред неколку месеци кога почнаа да ’шепотат’ дека се разведуваат. И сега парот ја донесе конечната одлука – на нивниот брак му дојде крајот.

Извор известува дека Кание сега се „фрлил“ на работа и го комплетира својот долго најавуван десетти студиски албум. Фановите со нетрпение чекаат, и тој го измени текстот за да повика на развод од неговата сопруга.

 Новиот албум на Кание ќе биде за раскинувањето на неговата врска со Ким. Ова го пишуваше со месеци – изјави извор близок на раперот за странски медиуми и додаде дека Ким го замолила да го почитува нивното семејство во нејзините песни.

Иако оваа вест беше шокирана за многумина, се чини дека има и такви кои знаеја дека овој ден ќе дојде некогаш. Поранешната дадилка на семејството Кардашијан, Пем Бехан (52), уште во самите почетоци на нивната врска знаеше дека таа нема да трае.

За разлика од Ким, Кание не знаеше како да се носи со огромен успех. Јас и се восхитувам што успеа да го одржи тој брак шест години. Знам дека тоа го стори најмногу поради децата “, изјави таа за.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris