Кардашијанката му го цицаше палецот на своето момче, а тој го објави тоа видео и нејзината полугола фотографија

19 април, 2021
62a6b979-898a-4226-a703-2bf1f4313252

РОКЕРОТ Тревис Баркер ги изненади следбениците со нови објави на својот Инстаграм профил.

Баркер и го честиташе роденденот на Кортни и истакна колку ја сака, а за да му покаже на светот колку се заљубени тој и Кортни Кардашијан, објави серија фотографии од нив заедно и едно видео во кое таа му го цица палецот. На фотографиите, парот се гушка и бакнува, а на една Тревис ја држи ногата на Кортни, додека дел од нејзиниот гол задник исто така влегол во кадарот.


Објавата предизвика голем број коментари. Некои му честитаа на парот за нивната љубов, додека некои, како пејачот Чарли Пут, го изразија своето изненадување со објавата на рокерот.

Патем, гласините за врската меѓу Кортни и Тревис започнаа на почетокот на оваа година, а парот го потврди тоа неколку недели подоцна, исто така со објава на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris