Каролина Гочева искрено за бракот со Михаил Корубин и желбата за потомоство и деца

8 јануари, 2021
karolina

Каролина Гочева отворено зборуваше за бракот со уметникот Михаил Корубин, па откри дека едвај чека да се реализира во улогата на мајка.

,,Понекогаш знам да потфатам по дома, сакам да готвам. Не сум совршена, но сакам да експериментирам и сакам да правам некои работи“, вели Гочева.

Таа истакна дека иако со нејзиниот сопруг Михаил Корубин и двајцата се уметници сепак успеваат да го прилагодат времето како им одговара.

,,Ние уште од почетокот кога се запознавме многу фино функциониравме бидејќи и двајцата имаме флексибилно работно време. Може сами да одредиме кога сме на одмор, кога работиме. Јас и сопругот кога сме зафатени сме зафатени 24/7, а кога сме слободни сме слободни и двајцата. Кога сме слободни и двајцата може да си го испланираме времето како што сакаме. Во тој поглед функционираме одлично“, вели пејачката.

Гочева вели дека ја прават среќна луѓето кои ги сака, а за приновата во семејството истакна дека би сакала да се реализира како мајка.

,,Тоа се прашања кои така се поставуваат. Прво кога ќе се мажиш, па потоа кога  ќе родите бебе. Се разбира дека би сакале и тоа да се случи, но животот самиот си ги планира работите„, рече Гочева

За потсетување, Каролина го издаде албумот „Извор“, а обвивката за aлбумот токму ја направи нејзиниот сопруг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris