Кендал Џенер во бикини покажа зошто сите велат дека е најзгодна од сите сестри!

21 јануари, 2021
кендал

Манекенката Кендал Џенер (25) покажа завидна фигура со нови фотографии од одморот во Мексико, а поради нејзиното тело многумина останаа без здив.

Кендал позираше покрај базенот во провокативни пози. Носеше шарено бикини и портокалова капа на главата.

Иако манекенката нема тело како песочен часовник како нејзините сестри Ким, Кортни, Клои Кардашијан и Кајли Џенер, Кендал има посакувана фигура, а многумина велат дека затоа е посебна во споредба со нејзините славни сестри.

Нејзината фигура ја пофалија и многу други модели, како што е Џиџи Хадид, која и напиша дека е „лудо колку добро изгледа“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber