Ким Кардашијан доживеа шок: Нејзиниот петгодишен син си ја истрижа косата, таа објави фотографија од она што тој го направи (ФОТО)

2 јануари, 2021
profimedia-0574260039-830x0

Ким често објавува снимки и фотографии на кои таа игра со своите миленици

Најпознатата старлета на Светот, Ким Кардашијан е мајка на четири деца, а како што често споделува со своите следбеници на Instagram, воспитувањето не е толку едноставно како што изгледа.

Иако е многу зафатена поради различните колекции што ги подготвува, од шминка до гардероба, Ким често објавува снимки и фотографии на кои таа игра со своите миленици.

Овој пат синот Сент Вест (5) ја шокираше, а деталите ги сподели на Instagram.

Имено, Ким на масата пронашла ножици и прамени од витканата коса на нејзиниот син, а потоа го видела и Сент.

Детето целосно го скрати предниот дел од косата, па изгледа како да има шишки.

Иако Кардашијан беше загрижена дека нејзиниот син направи повеќе штета, на крајот изјави дека сепак изгледа симпатично.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber