Ким објави фотографии од снимањето, нејзиниот задник привлече ОГРОМНО внимание (ФОТО)

16 јануари, 2021
pjimage-2021-01-16t091507-728

На една од фотографиите за последната кампања, Ким го сврте грбот и може да се види дека нејзиниот комбинезон има голем рез, кој открива половина од задникот.

Риалити sвездата Ким Кардашијан (40) неодамна сними кампања за нов производ што планира да го лансира. Таа објави фотографии во комбинезон, дизајниран од ЛаКуан Смит (32) за колекцијата пролет / лето 2021 година.

Ким објави фотографии направени за време на снимањето на кампањата, а нејзиниот стајлинг привлече многу коментари.

На една фотографија, таа е со свртен грб и може да се забележи дека нејзиниот комбинезон има голем рез, кој открива половина од задникот.

„Тоа не е облека“, се побунија некои, додека други пишуваа дека ова е едно од нејзините најсекси изданија досега.

Неодамна се појави вистинска драма, кога Ким објави фотографија во споменатиот комбинезон, а српската пејачка Јелена Карлеуша (42) јавно ја прозва за кражба на нејзините дизајни.

– ОК, ова навистина не е фер. Тоа е мој сопствен дизајн. ОК, го обвинувам дизајнерот. Барем дај ми заслуга или е*ено побарај да соработуваме! Да, многу пати јас лично дизајнирам облека за моите настапи. Многу светски познати личности и дизајнери буквално крадат сè што правам без дозвола. Не знам зошто. Оваа планета е глобално село и  го гледам тоа. Прашај ме, ќе го направам тоа за тебе – напиша Јелена на Instagram.

Дизајнерот ЛаКуан тврди дека оваа креација ја направил пред пет месеци, но Јелена не верува во тоа. Сепак, објавите на Кајл Брајан, директор на модната марка LaQuan Smith, подоцна се проширија на социјалните мрежи.

– Разочаран сум што го дискредитирате процесот на дизајнирање што го помина LaQuan. Затоа денес имам докази овде кои те прават да изгледаш прилично смешно. Само затоа што ја виде оваа премиера на 22 септември и побрза дома да сошиеш реплика за 16 октомври, не значи ништо повеќе од тоа дека си брза “, напиша Кајл.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber