Колачи со ореви, 4 состојки, ќе заштедите време (РЕЦЕПТ + ВИДЕО)

10 јануари, 2021
orevi

Време е да се почастите со некои слатки, дури и ако сте на диета во текот на целата година.

Ако не сте сигурни што би можеле да направите, ние имаме предлог за вас.

Сигурни сме дека ќе ги подготвите овие колачи со ореви без оглед на сезоната, но вистинско време е да ги пробате.

Потребно е:

  1. 4 јајца
  2. 200 гр шеќер
  3. 200 гр мелени ореви
  4. 200 гр суво грозје

Шлаг:

  1. 80 гр шеќер
  2. 30 ml вода
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber