НЕ МУ Е ПРВ ПАТ! Кање Вест беше во контакт со трансродово лице пред три години, а деталите ќе ве изненадат

8 јануари, 2021
179999_kanje-amanda_ff

Ден откако американските медиуми објавија дека раперот Канје Вест и ријалити sвездата Ким Кардашијан се разведуваат, се појавија гласини дека тој ја изневерил со ЈуТјубер и шминкерот Џефри Стар, познат по контроверзниот стил кој вклучува женска облека, фризури, шминка итн.

По два дена шпекулации, Стар вчера сними видео во кое негира дека е во врска со Кање Вест, но многу брзо корисниците на социјалните мрежи се сетија дека ова не е прв пат да се шушкаат гласини за сексуална ориентација на раперот.

Имено, пред три години американската манекенка и пејачка Аманда Лепор објави мемоари под наслов Делови од куклата во која отворено зборуваше за нејзиниот љубовен живот и сексуалните авантури. Меѓу другото, Аманда опишува љубовна врска со „познат рапер чии песни често се играат во клубовите што ги посетува“, објави тогаш Њујорк Тајмс. Според Аманда, тој се оженил после тоа, а славната трансродова манекенка забележала нешто интересно.

„Не можев да не мислам дека неговата сопруга и јас имаме слична градба“, додаде Аманда, инаку позната по нејзините прекрасни облини..

<p>Dok javnost bruji o navodnoj vezi repera s<em> make-up</em> guruom<strong> Džefrijem Starom</strong>, mnogi su se setili da se i ranije pričalo da je bio s transrodnom osobom</p>

Извори блиски до раперот веднаш истакнаа дека овие тврдења немаат никаква врска со вистината.

Аманда Лепор (53) е родена како маж и секогаш се чувствувала како жена заробена во машкото тело, поради што започнала рано да користи хормонска терапија, а подоцна и била оперирана.

<p>Dok javnost bruji o navodnoj vezi repera s<em> make-up</em> guruom<strong> Džefrijem Starom</strong>, mnogi su se setili da se i ranije pričalo da je bio s transrodnom osobom</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris