Не Ула, туку Лила е вистинската газдарица на „Преспав“

8 јануари, 2021
ula

Со Ула немаме физички сличности, но сфаќањата и принципите ни се исти“,вели вистинската газдарица на „Преспав“ Љиљана Нечовска во интервју за 7dena.mk.

Ја обожавам Ула. Ние двете не сваќаме дека на Балканот белото може да биде црно и обратно, а таа исто како и јас, премногу го почитува законот, а нелогичностите што ги има во бирократијата и неа и прават конфузија, и навистина ништо не ѝ е јасно, продолжува Лиле, која на 17 години заминала од Македонија во Америка, а се враќа во татковината на 52 и ништо не ѝ е јасно како функционира системот во земја во која не функционира системот.

Целиот текст и фото ТУКА

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber