Помладиот е секогаш посладок: Овие славни личности бираат само млади партнери!

8 јануари, 2021
том

Постојат многу случаи кои велат дека во вистинската љубов нема препреки, и дека годините се само бројка.

Овие познати личности можат да се пофалат со своите помлади партнери:

Том Круз (58)
Том Круз се ожени со актерката Никол Кидман, која во тоа време имаше 22 години, а тој имаше 27 години. Двојката посвои две деца пред разводот во 2001 година.

24sata

Четири години подоцна, на 42-годишна возраст, Том започна да се забавува со 16-годишната актерка Кети Холмс. Тие се венчаа во 2006 година, ја добија ќерката Сури, 14 и се разведоа во 2012 година. Во моментов се „шушка“ дека Том се гледа со британската актерка Хејли Атвел (38), 20 години помлада од него.

Кортни Кардашијан (41)
Кортни има три деца со поранешниот партнер Скот Дисик, кој е четири години помлад од неа.

24sata

Потоа во 2016 година се состана со моделот Јунес Бенџим, кој беше 14 години помлад од неа. Тие исто така ја поврзаа со пејачот Лука Сабат, кој имаше 20 години во 2018. Тие раскинаа на почетокот на 2019 година.

Мадона (62)
Кралицата на попот се омажи во 2000 година со десет години помлад филмски режисер Гај Ричи, а парот го доби и синот Роко. Тие се разведоа во 2008 година, а истата година таа беше во врска со 18-годишниот бејзбол играч Алекс Родригез, кој сега е верен со пејачката Џенифер Лопез.

Reuters

Оваа разлика во возраста се прошири на 36 години со нејзиниот сегашен партнер танчерка Ахламалик Вилијамс (26).

Леонардо ди Каприо (46)
Неговата прва романса беше со манекенката Кристен Занг, која е на иста возраст како него.

Pixsell

Наскоро тој погледна кон помладите жени, почнувајки со бразилскиот супермодел Жизел Бундшен, која беше шест години помлада. Во моментов е во врска со моделот и актерка Камила Мороне (23).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris