Ова сè уште го немате видено: Стаклени соби, термални бањи и сето тоа на најубавиот полуостров (ВИДЕО)

29 јануари, 2021
1611833367_HOTEL

Ако во моментов сонувате за необично патување, Шпанија го има вистинското решение. Влезете во „Les Cols Pavellonos“, дизајнерски хотел лоциран во близина на onaирона во Шпанија. Заборавете на престојот во досадна, обична хотелска соба, ќе останете во еден од петте стаклени павилјони, украсени за да се чувствувате што е можно порелаксирано. Покрај својата поставка, секој павилјон има свој онсен – јапонска бања со топли извори.

Футон стил


Таканаречениот футон дојде кај нив од Јапонија. Патем, ова е нивниот омилен и традиционален душек за спиење. Главниот принцип на јапонскиот ентериер е голема количина светлина, простор и слобода,

Креветите се исто така во јапонски футонски стил, близу до подот и обезбедуваат поддршка на ‘рбетот.

Ќе се чувствувате како дома!
Ова вклучува стаклени sидови и подови. Начинот на кој тие се обликуваат и затемнуваат значи дека луѓето нема да видат што правите. Сепак, можете да ги видите градините околу имотот. За удобност во домот, покрај куќата е каталонска селска куќа која има ресторан со две ѕвезди од Мишелин.

Во околината, животните слободно шетаат во зеленчуковите градини каде се одгледуваат домашни производи, кои се користат за подготовка на вкусни јадења! Сместувањето во овој хотел чини скоро 40.000 денари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber