ПИЈАНИ РУСИ ЗА СРЕБРЕН МЕДАЛ: Пијани Англичани сепак се најголемите будали на Светот, ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ДОКАЗИТЕ (ВИДЕО)

2 февруари, 2021
881843_spaljivanje_ls

Еден од нив се запалил „малку повеќе“, па го изгаснал пламенот во меѓуножјето на неговиот пријател.

Група пијани Британци се одлучија за опасна игра на самозапалување.

По неколку пијалоци тие одлучија дека ќе биде забавно да си ја палат косата. Еден од нив истури алкохол на главата, а откако пламенот беше активиран, тие брзо го изгаснаа. Еден од нив се запалил „малку повеќе“, па го изгаснал пламенот во меѓуножјето на неговиот пријател.

Погледнете го видеото ОВДЕ !

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber