ПО ФУСТАНОТ КОЈ ГО СРУШИ ИНТЕРНЕТОТ, се појави и џемпер со истиот „проблем“! Сива, виолетова или кафеава? Која боја е овој џемпер? Дали го знаете точниот одговор?

4 јануари, 2021
POSLE-HALJINE-KOJA-JE-SRUSILA-INTERNET-POJAVIO-SE-DZEMPER-Koje-je-boje-SIVE-LJUBICASTE-ili-BRAON-Znate-li-tacan-odgovor-ANKETA

Шест години откако „фустанот“ ги збуни корисниците на социјалната мрежа – дали беше црно-син или бел и златен? –  се појави уште една мистерија на бои.

Имено, Megzies1997, корисник на Reddit и Imgur, сподели неколку фотографии од нејзиниот џемпер.

„Се чини дека мојот џемпер има различни бои кога е поинакво светлото“, напиша таа.

Сива? Кафеава? Виолетова? На Redit, бараат точен одговор на прашањето каква боја има овој џемпер.

Всушност е маслинесто зелен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris