Протекоа фотографии кои ја потврдуваат нивната љубов: Оливија Вајлд и Хари Стајлс се новиот пар во Холивуд!

10 јануари, 2021
оскар

Откако светските медиуми ја објавија новата љубов меѓу американската актерка Оливија Вајлд и десет години помладиот англиски кантавтор и актер Хари Стајлс, потврдата за нивната љубов пристигна во форма на фотографии.

Нивната врска започна пред неколку дена кога британскиот таблоид Дејли Меил објави фотографии на кои американската актерка го напушта домот на 26-годишен музичар во Лос Анџелес. Подоцна пристигаа фотографии како потврда за нивната љубов.

Хари, поранешниот член на „One Direction“ ја презеде улогата на шија Лабеуф во новиот психолошки трилер на Оливија „Не грижи се мила“ минатиот септември, откако ексцентричниот актер беше обвинет за сексуално злоставување. Во филмот тој ќе глуми заедно со актерите Крис Пајн и Флоренс Пуг.

Иако филмската продукција беше одложена во ноември, откако неколку членови на филмската екипа беа позитивни на корона вирус, Стајлс и Вајлд беа повторно забележани на филмот поставен подоцна истиот месец.

Кон крајот на минатата година, Оливија Вајлд раскина седумгодишна свршувачка со колегата Џејсон Судеикис со кого го има 6-годишниот син Отис и четиригодишната ќерка Дејзи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber