Сè беше подготвено за снимањето на популарното продолжение на Џејмс Бонд, но се случи она од што се плаши целиот свет!

23 јануари, 2021
2257262-dzems-bond-01-foto-profimedia-rs_1000x0

Филмот наречен “No Time To Die” претходно беше одложуван двапати, а сега новиот датум е закажан за 8 октомври. Да потсетиме, филмот првично требаше да биде прикажан во април 2020 година.

Тој е 25-ти филм за Бонд, а овој пат агентот го игра Даниел Крег. Ова е воедно и негово последно појавување во франшизата.

Заедно со Крег, во актерската екипа, меѓу другите, се и Леа Седу и Рами Малек.

Новото одложување беше предизвикано од одлуката да се затвори киното поради заклучувањето во светот и вирусот корона.

Покрај овој филм, одложени се и премиерите на други филмови како „Задгробен живот“, „Питер зајак 2“, „Неизвесен“, „Пепелашка“, „Биос“ и други.

Да потсетиме, актерот Даниел Крег на крајот на 2019 година рече дека ќе престане да го игра Џејмс Бонд затоа што е време некој помлад и поискусен да го наследи. Оттогаш се споменуваат неколку имиња, а фановите на Крег „навиваат“ за Реџи-Џон Пејџ.

Британскиот актер Реџи-он Пејџ сугерираше дека може да биде добар кандидат за наследник на актерот Даниел Крег, во улогата на Џејмс Бонд, пренесува „Дејли меил“

По улогата на Симон Басет, војводата од Хастингс, во американската серија „Бриџртон“, младиот актер ги освои симпатиите на гледачите ширум светот, како и фановите на Крег кои „навиваат“ за него во трката за новиот Бонд.

Многумина започнаа да се обложуваат за тоа кој ќе биде наследник на Крег, бидејќи беа споменати многу имиња, како што се Идрис Елба, Том Харди, Ричард Меден, Хари Стајлс. Во трката за улогата на Бонд учествува и Лазана Ланч, која игра во последното продолжение “No Time To Die”.

Продуцентката на филмот за најпознатата тајна агентка Барбара Броколи изјави дека не може да замисли никој во таа улога освен Даниел Крег, но потенцираше дека потрагата по вистинската личност нема да биде ограничена на традиционалните актери, како што има биле досега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris