Се омажи 5 пати, а имаше двојно повеќе љубовници: Ако се родев повторно, ќе живеев исто! Не жалам за ништо!

10 јануари, 2021
цоан

Во едно интервју, Џоан Колинс се присети на флертувањето со Боби Кенеди, но не откри сè поради почит кон неговата вдовица, која може да биде повредена од тие информации.

Легендарната актерка Џоан Колинс (87) откри пред колку години одбила да влезе во врска со братот на претседателот Џон Кенеди.

Боби Кенеди во тоа време беше растечки политичар и се шушкаше дека може да стане следниот американски претседател, а Џоан беше актерка во подем. Таа му откри сè на својот пријател и британски водител Пирс Морган.

„Вдовицата на Боби, Етел е жива и не би сакал да навлегувам во многу детали затоа што не сакам да ја повредам“, рече Џоан Пирс во големото интервју. “Јас сум омажена, ти си оженет. И тој беше толку харизматичен”, рече актерката, сеќавајќи се на Боби Кенеди.

Džoan Kolins

Поранешниот генерален секретар на САД беше познат женкар, а меѓу убавиците со кои се дружеше беа Ким Новак, Ли Ремик и Мерилин Монро. Џоан Колинс сега истакна дека тој бил вистински џентлмен и не е изненадувачки што многумина „паднаа“ врз него. Таа исто така истакна дека се сеќава точно на денот на неговото убиство и колку е тажна.

“Тој би бил прекрасен претседател. Знам дека многумина не го сакаа, но никој што беше толку харизматичен и паметен не беше популарен кај политичарите”, рече Џоан за Боби, кој беше убиен пет години откако беше застрелан неговиот брат во Далас.

Џоан Колинс оваа година слави 70-годишнина од својата богата кариера. Легендарната убавица пет пати заплови во брачното пристаниште, и му призна на Морган дека не жали за ништо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris