Ширум отворете ги очите: Овие знаци ќе ви откријат дека не сака ништо сериозно со вас

31 октомври, 20210

„Читањето“ на нечии намери не е лесна задача. И додека можеби сте целосно подготвени за ново поглавје во животот со посилната половина, постои можност тоа нему да не му ни паднало на памет.

Мажот не е подготвен за сериозна врска ако ги прави овие работи.

Не сака да ве запознае со пријателите и семејството

Ова може да стане доста сомнително ако се гледате веќе некое време, а тој одбива да ве запознае со важни луѓе во неговиот живот.

Секако, на некој му требаат неколку месеци, а некому дури и година дена за да се осмели да ја претстави својата поубава половина на своите сакани, но сосема е очигледно кога некој се згрозува од самата помисла на тоа.

Тие одбиваат да зборуваат за иднината

Едноставно не се чувствуваат удобно да ве вклучат во нивните планови за иднината. Кога ќе размислите малку подобро, може да има само една причина за тоа, а тоа е бидејќи не се гледаат со вас во иднина.

Често исчезнуваат на некое време

Луѓето кои имаат страв да се поврзат со друга личност го прават тоа многу често. Престануваат да се јавуваат на личноста со која се гледаат и се прават како да не постојат. Со тоа сакаат да покажат дека не се спремни да го поминуваат секој ден со некого и да полагаат сметки и дека им е потребна личност со која ќе се гледаат одвреме-навреме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris