Сите се огласија – ОСВЕН ТАА: Зошто само Сара Џесика Паркер не се збогуваше со нејзиниот Стенфорд од Сексот и Градот

24 септември, 2021
328357_sara-dzesika-parker-vili-garson-profimedia0623182602_ff

Вчера беше објавена веста дека почина Вили Гарсон, познатиот Стенфорд Блеч, пријател на Кери Бредшо од серијата „Сексот и градот“. Гарсон глумеше и во продолжението на хит серијата – And Just Like That.

Според странските медиуми, Гарсон починал по борба со ракот, а неговите колеги од „Сексот и градот“ веднаш реагирале. Сепак, немаше никаква реакција од Сара Џесика Паркер, што беше, всушност, моментот што ги зачуди повеќето луѓе.

<p>Glumac <strong>Vili Garson </strong>izgubio je životnu bitku, a njegove kolege ostale su skrhane nakon tužnih vesti.</p>

Во ерата на социјалните мрежи, не е невообичаено луѓето јавно да се збогуваат со своите сакани или оние што им значеа, но јасно е дека за Сара Вили значеше многу повеќе од тоа.

Синтија Никсон, Кристин Дејвис и Ким Катрал зборуваа, а Сара не беше таму ниту тогаш.

Меѓутоа, кога г -динот Ѕвер, Крис Нот објави фотографија од Гарсон, накратко напишана „Вили“, Сара Џесика одговори.

“Благодарам, најмил Крис. Се уште не сум подготвена”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris