Зависното момче ја вери актерката со огромен дијамант, која ги остави сопругот и 3-те деца поради него!

30 јануари, 2021
megan-foks-masin-gan-keli-460x0

„Дали се верени?“, прашаа фановите по новите папараци слики на Меган Фокс и нејзиното момче Машин Ган Кели.

Американската актерка Меган Фокс (34) беше фотографирана со своето момче Машин Ган Кели (30) во Њујорк, а по тој повод носеше огромен прстен на својот „домал“ прст, па многумина се сомневаат дека убавата актерка се верила со музичар.

Имено, Меган беше фотографирана додека излегуваше од автомобилот и влезе во хотел во Њујорк, а по тој повод носеше дијамантски прстен на прстот, што обично го носи нејзиниот вереник.

Дали се верени? прашаа навивачите.

По тој повод Меган носеше црно палто направено од свртена кожа, црни фармерки и кожни чизми со потпетици, додека на главата носеше „мачкини уши“.

Од друга страна, нејзиниот партнер Машин Ган Кели носеше карирана кошула, над која носеше црна јакна, додека на истиот прст носеше нов прстен, кој наликува на „модерна бурма“.

Неговата коса беше обелена во сино, додека на лицето носеше и црна заштитна маска, а обожавателите се сомневаат дека парот направил нов чекор во врската. Проверете ги нивните нови фотографии во галеријата подолу.

За потсетување, Машин Ган Кели неодамна откри дека започнал терапија за третман на зависност од дрога и потсетил на употребата на опијати во минатото и како неговата девојка Меган му помогнала да се движи во подобра насока во животот.

30-годишниот музичар и актер чие вистинско име е Колсон Бејкер започна да презема чекори да престане да консумира дрога и да започне повеќе да се грижи за себе и за своето здравје.

Откри дека е фрустриран и дека промената не се случила преку ноќ, па додаде:

Во моментов, мојот избор е среќа и посветеност на уметноста, и повеќе не сум посветен на порокот за кој верував дека е уметност. Јас преземам чекори – започна тој.

Еј, морам да ги разделам овие две лица, а тоа се Машин Ган Кели и Колсон Бејкер. Дихотомијата е премногу интензивна за мене – додаде Кели.

Јас сум во рана фаза. Алатките што ми ги дадоа изгледаат корисни. Но, јас сè уште ја држам главата. Зошто не се менувам преку ноќ? Како можам да медитирам 10 минути кога не можам да бидам мирен дури две минути без нешто да ми го одвлече вниманието. Тоа е многу тешко – додаде тој.

Но, посветеноста кон нешто самото е инспиративно и мислам дека ќе резонира во универзумот, како и во моето семејство. Јас веќе го гледам тоа кај луѓето околу мене. Подготвеноста конечно да бидам среќен во мојата кожа предизвика многу пожива животна енергија во споредба со порано – заклучи тој.

Тој е многу благодарен за поддршката што ја пружи неговата партнерка Меган Фокс и блискиот пријател Тревис Баркер.

Машин призна дека со злоупотреба на дрога стигнал до точка каде што бил „исплашен“ да влезе во музичко студио без супстанциите на кои бил навикнат и дека тогаш решил да промени нешто во животот, а негова голема мотивација била убавицата Меган Фокс која го опсипа со љубов и му помага во сè.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris