Зошто сите повторно зборуваат за фотографиите на Бред и Џен на одмор?

19 јануари, 2021
profimedia-0558623014

Откако оскаровецот Бред Пит се разведе од актерката Анџелина Џоли, неговите бројни фанови се надеваат дека неговата прва поранешна сопруга, 51-годишната Џенифер Анистон, повторно ќе биде заедно со него. Иако светските медиуми веќе повеќе пати изјавуваа дека тие двајцата се повторно пар, сè уште нема официјална потврда.

Сепак, сега наводните фотографии на Jенифер и Бред од заедничкиот одмор на Карибите повторно се појавија, а магазинот „Нова идеја“ тврди дека се направени на островите Турк и Каикос, каде што Бред ја славеше Новата година. Ова, сметаат тие, е доказ дека Џенифер и тој ја обновиле љубовната врска.

Бред Новата година ја помина во Каикосите, иако американските медиуми објавија дека тој бил таму во друштво на неговиот пријател Флеа, член на групата Ред Хот Чили Пеперс и неговата сопруга Мелоди Ешани. Тие се забавуваа заедно нуркајќи, а наскоро им се придружи и Џенифер, тврди изворот. Притоа, таа се обиде да биде што е можно позабележителна и слета на островот со свој авион.

‘И таа и Бред даваат се од себе да сокријат дека се во врска. Овој празник за нив беше како уште еден меден месец “, се пошегува„ инсајдерот .

Бред ја запроси на Божиќ?

Изворот понатаму раскажа како Џен сака да игра игра за криење од јавноста и како скоро никому не кажала дека Бред ја запросил за време на Божиќ.

„Таа се чувствува како да открива премногу приватни информации на јавноста во минатото и затоа сака да ја чува оваа слатка тајна за себе уште некое време“, заклучил изворот. Сега, се разбира, се поставува прашањето, колку вистина има во оваа приказна?

Brad Pitt
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris