НЕ ЈА ФРЛАЈТЕ КОРАТА ОД БАНАНА Ставете ја во фрижидер и ќе решите голем проблем за 15 минути

27 јануари, 20230
614578_1-7_f

„Се сетив на советот на соседот да го пробам трикот со банана, ја изедов целата банана, но кората не ја фрлив, ја оставив во фрижидер да се излади“.

Една очајна жена решила да и застане на патот на немилосрдната главоболка. Имено, само една банана и била доволна да се избори.

Ви го претставуваме методот на лекување на главоболка во целина:

„Почувствував силна главоболка која ме разбуди по којзнае кој пат и не сакав да пијам некој лек кој нема да даде резултат, туку само ќе ми го иритира стомакот.

„Се сетив на советот на соседот да го пробам трикот со банана, ја изедов целата банана, но кората не ја фрлив, ја оставив во фрижидер да се излади“.

„Петнаесет минути подоцна ја извадив лушпата, легнав во кревет и удобно се сместив додека лушпата ми го ладеше челото. Недолго по оваа процедура ме опушти толку многу што главата престана да ме боли и заспав. Обидете се доколку имате проблеми со главоболка“, вели една читателка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/