“Чудни” парови во Холивуд!

24 август, 20110
Actress Angelina Jolie (L) and her husband Billy B

Некои од нив сеуште се заедно, во брак или врска, а некои од овие чудни парови се одамна заборавени. Ако се прашувате зашто го имаат овој епитет, погледнете ги фотографиите…

Смешни, слатки, интересни, прекрасно одат еден до друг или пак се апсолутно некомпатибилни ?

Овие луѓе биле во брак, во долги врски или нивните односи се останати во далечното минато. Некои можеби физички идеално си одговараат еден со друг, али едноставно не им идело…

Ова се некои од најпознатите холивудски двојки кои Холивуд ги памти…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit