„Откачена мачка“ го освои YouTube :)

4 август, 20110
machka

Видео снимката поставена на YouTube од мачка која веројатно се исплаши од камерата и стана на две нозе и си замина ги освои гледачите, а гледаноста за само неколку дена веќе е над 2 милиони.

Некои дури направиле и ремикс од нејзиното движење на две нозе со големиот хит на Мајкл Џексон, кој сега е насловен „ Thriller Cat“.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi