Принцот Хари раскина со неговата девојката поради Пипа

4 јуни, 20110
pippa-and harry2

Сигурни извори изјавуваат дека врската помеѓу Челси Деви и Принцот Хари е доведена до крај. Изворот потврдил дека целата ситуација околу нивното раскинување е Пипа Мидлтон.
“Челси го видела Хари како флертува со Пипа на кралската свадба, и почуствувала голема љубомора. Хари, едноставно никогаш нема да биде верен тип “, изјавил изворот, додавајќи дека Челси не сака да води живот како Кејт Мидлтон.
“Дури и ако тој и предложи брак, таа би го одбила. Таа не сака да биде принцеза. Кејт ги знае правилата на игра, додека Челси е послободен дух, додал изворот.
Според истиот извор, Хари планирал во Јули заедно со неговиот брат и неговата сопруга да отпатуваат во Лос Анџелес, каде тој таму ќе го употреби својот шарм и титула за да ја освои секоја жена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi