Неколку начини да ја врзете вашата марама за на плажа

4 јуни, 20110
maramaplaza

Сакате да носите лелеави марами додека сте на плажа? Ви претставуваме неколку идеи како од тоа парче ткаенина да направите совршен моден додаток за ова лето.

Марамите за на плажа тешко дека ќе излезат некогаш од мода. Прво, тие се ефтини, па нема да ви биде важно дали ќе биде уништена од морето и песокот, бидејќи наредната година сигурно ќе најдете поубава. Второ, не завземаат простот во куферите, супер ги скриваат мааните на телото, но и ве штитат од лошите сончеви зраци.

Преку овие три видео клипови, ви претставуваме нови идеи како омилената марама да научите да ја врзувате на 27 различни начини.

http://www.youtube.com/watch?v=tMGYVpRnfxY&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi