50 Cent повторно снима филм

18 април, 20110
50-cent 1

Раперот 50 Cent повторно најави снимање на филм. Тој на својот профил на Твитер им објави на своите фанови дека му треба помош за реализација на неговата нова идеја да снима филм кој ќе се заснова на неговиот албум “War angel”.

Тој објавил дека штотоку започнал со пишување на приказната. Ианку 50 Cent во 2010 година го напиша филмот ”Gun” а неговиот најнов проект, кој треба да стигне во кино салите кон крајот на оваа година е филмот “Things fall apart”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma