Алкохолот бил виновен за насилното однесување на Nicolas Cage

18 април, 20110
nicolas_cage_

Пред неколку дена веста дека Nicolas Cage го нарушувал јавниот ред и мир и обвинението за семејно насилство, ги преплавија медиумите.

Nicolas присилно ја влечел својата сопруга кон непозната адреса, тврдејќи дека тие таму живеат. Тоа било и причината за големата кавга. Откриено е дека тој имал внесено огромна количина на алкохол во себе при што не бил свесен за она што го зборува и што прави.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma