50-те се повторно во мода

24 март, 20110
Fashion 8 by 10

Оваа сезона оние кои сакаат да изгледаат модерно и сакаат да го следат трендот потребно е да го следат стилот на облекување кој бил модерен во 50-те години.

Па така се препорачува да се носат долги широки здолништа, или пак со должина до колената, кратки палтенца со три-четврт ракави, и чевли кои се заоблени и се во јаки бои.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma